Wskaźnik odpisu PFRON za miesiąc wynosi ~40%

O firmie


Bizlatica to ogólnopolskie biuro tłumaczeń, specjalizujące się od 13 lat w tłumaczeniach dla klientów biznesowych. Zapewniamy, jako jedyne biuro tłumaczeń w Polsce, profesjonalne, wysokiej jakości tłumaczenia pisemne oraz oszczędności dla firm nawet do 40% od wartości transakcji dzięki odpisowi PFRON

Tłumaczymy dla klientów z różnych branż. Niezależnie od Państwa specjalizacji zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia. W pracy wykorzystujemy nowoczesne programy dla tłumaczy gwarantujące większą efektywność, szybszą realizację, obniżenie kosztów i lepszą jakość przekładu. Nasz zespół tłumaczy to gwarancja specjalistycznej wiedzy, wysokiej jakości, profesjonalnej współpracy i rzetelności. Oferujemy kompleksową usługę z zakresu biznesowych tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych we wszystkich językach europejskich, azjatyckich i bliskowschodnich.

Od lat wspieramy biznes. Bizlatica jest częścią korporacji biznesowej Mikrotech S.A., jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm w południowo-wschodniej Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 300 pracowników i z sukcesem zarządzamy 6 markami.

Wyróżnia nas oferta zapewniająca rozwój i oszczędności dla firm. Od 30 lat gwarantujemy naszym Klientom unikalne na rynku rozwiązania będące połączeniem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów i usług z niezwykle korzystną redukcją obowiązkowych wpłat na PFRON.

Naszym celem jest ciągły rozwój i dopasowywanie się do potrzeb klienta.

 

Nasza misja brzmi:

 

"POMAGAMY ZWIĘKSZAĆ SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA"

 

Zapraszamy do współpracy!

 


Główne dane firmy:

Prezes Zarządu: Gabriel Zalibowski
Kapitał zakładowy opłacony całkowicie w wysokości: 500 000 zł
Regon: 370361688
NIP: PL 6840009101

Mikrotech S.A. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy KRS, nr rejestru przedsiębiorców - KRS 0000112227